90% tööotsijatest tutvuvad tööandja karjäärilehega

Töökuulutusest ainuüksi ei piisa – kvaliteetse tööjõu kõnetamiseks on vaja esmalt tutvustada ennast kui tööandjat. Kui töötaja ja tööotsija mõistavad teineteist ning on nö samal leheküljel, on oluliselt suurem tõenäosus pikaajalise ja eduka töösuhte tekkeks.

Talent ei kuluta tühjalt aega – otsingumootoris ükshaaval kodulehti külastada on ebapraktiline ja madala tulemuslikkusega. Miks? Sest enamikel kodulehtedel puudub üldse tööotsijale suunatud infosektsioon, vastav info on peidus muu teksti sees või paikneb mööda kodulehte laiali. Raske on leida ühtset joont.

Karjäärileht.ee on talendi jaoks lihtsati mõistetav abimees – vali ettevõte ja saa mõne hetkega tuttavaks!

Pelgalt töökuulutuse reklaamimine on justkui vabale teatripingile osutamine - enne kui võetakse istet, soovitakse teada, mis toimub laval.

“Karjäärilehe ülesanne on lihtne – teha tööandja ja talent tuttavaks.”

Karjäärileht lisab Sinu värbamise-tööriistakasti väärtuslikud abimehed

Töökuulutuste aeg on läbi, tööandjate aeg on käes. Unusta lõputud vestlused kandidaatidega, kes kohale jõudes avastavad, et neid antud töökoht siiski ei huvita. Pealegi ei vaja Sa ju sadat kandidaati, vaid paari-kolme motiveeritud talenti, kelle hulgast valida.

Värvates töötaja, kes ettevõttes välja kujunenud töökultuurist ülevaadet ei oma, võib juba mõne kuu möödudes selguda, et töötaja ja kultuur ei sobitugi kokku. Seejärel tuleb värbamisprotsessiga alustada algusest, kulutades taaskord raha ja aega.

Karjäärileht on parim viis tutvustada talendile ennast kui tööandjast ülevaatlikult ja parimast võimalikust küljest – tuua esile põhjused, miks oled just Sina talendi jaoks unistuste tööandja. See ei ole midagi, mida jätta juhuse hooleks.
 
Lisaks on karjäärileht tööandja kohta üks enim positiivseid märksõnu sisaldav leht, mis tuleb esile Google’i otsingutulemustes. Lehel nähtuv info on seejuures täielikult tööandja poolt kontrollitav.
 
Talendid teevad ära eeltöö ja niisama lihtsalt neid kandideerima ei meelita. Tavaline töökuulutus ei anna vastust talendi peamistele küsimustele:

"Kas antud töökeskkond sobib mulle?"

"Milline on ettevõtte töökultuur?"

"Kellest saavad minu tulevased töökaaslased?"

Siia juurde lisanduvad veel mitmed, detailsemad ootused, millel võib olla määrav roll lõpliku otsuse langetamisel.

Mida varem aktiveerid oma ettevõtte karjäärilehe, seda rohkem on huvilistel aega koguneda ning oma huvist märku anda. Pane aeg enda kasuks tööle!

Talendimoodul

Talendid ei istu käed rüpes, nad on juba tööl – võib olla sealsamas, üle tee paiknevas kontorihoones või hoopis mõne konkurendi juures.

Sinu ettevõtte karjäärilehel paikneva talendimooduli kaudu saavad talendid igal ajal märku anda, et teie ettevõte pakub talle huvi ja ta on valmis sobiva töökoha tekkimisel kandideerima.

Nii oled kättesaadav ka neile talentidele, kes töökuulutuse avaldamise hetkel tööd ei otsi ja kuulutusi ei märka.
Aja jooksul koguneb Sulle niimoodi korralik talent-pool, kust võid leida sobiva töötaja ka ilma suure ja kuluka värbamisprotsessita.

Videotutvustus

Ettevõtet tutvustav videoklipp või intervjuu karjäärilehel aitavad tagada, et tööle kandideerijad on teadlikud ja kõrgelt motiveeritud.

Lühidast videoklipist piisab, et saaksid anda ülevaate ettevõttest, töökeskkonnast, tutvustada tööprotsesse või meeskonda. Kõik need elemendid on talendi jaoks võtmetähtsusega, kui ta hakkab kandideerimise osas otsust langetama.

Vali sobiv pakett!

Suunamispakett*

14,95€+
km /kuu

> Olemasolevale karjäärilehele suunamine
> Tööandja lühitutvustus
> Videoklipi võimalus
> Tehniline tugi

STANDARD

24,95€+
km /kuu

> Tööandja karjäärileht (+suunamise võimalus)
> Tööandja mitmekülgne tutvustus
> Väärtuspakkumise info
> Videoklipi võimalus
> Pildigalerii
> Tehniline tugi

*Sinu ettevõttel on juba olemas põhjalik karjäärileht? Suunamispaketiga juhatad talendid ühe liigutusega edasi oma keskkonda. Soovi korral saad lisada haarava videoklipi, et motiveerida huvilisi astuma järgmist sammu!

Ettevõttel puudub tutvustav videomaterjal?
Lisa karjäärilehele ja tööpakkumistele vürtsi ning eristu konkurentidest!

Tegija tööandja

Juhata talendid oma meeskonda! Jaga videos infot töötaja väärtuspakkumise ja soodustuste kohta. Tutvusta lähemalt ameteid, kuhu regulaarselt värbate.

Põnev amet

Ametit tutvustav videoklipp aitab sobivatel kandidaatidel end kiirelt ära tunda ja julgustab neid kandideerima. Vähenda töövestlustele kuluvat aega ja lisa tööpakkumistele infovürtsi!

Vinged tööruumid

Suur aga hubane? Väike, kuid kaasaegne? Tööruume tutvustav stiilne videoklipp juhatab sinu juurde just teie töökeskkonda sobivad töömesilased!

Ettevõtet tutvustav videomaterjal aitab tagada, et tööle kandideerijad on teadlikud ja kõrgelt motiveeritud.

Tutvustav videomaterjal alates 250€ +km. Kasuta allpool olevat kontaktivormi ja saada meile päring.
Võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul!

Close Menu